Dzisiaj jest 16 grudnia 2019 r.
  Nr 9 (170) Wrzesień 2005
 Nr 9 (170) Wrzesień 2005  Informator > Czytaj artykuł  Zobacz koniecznieW numerze:

Obiad za uśmiech
„Amper” – akcesoria elektryczne i nie tylko
Foto-wspomnienie
Tym, co życie oddali za Polskę
Zakończenie lata w Międzyłężu


Wydawca:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Księdza Bernarda Sychty w Pelplinie

Adres redakcji:
ul. Sambora 5a
83-130 Pelplin

tel. 58 536 33 43
kom. 609 929 809

e-mail:
biblioteka@pelplin.pl, informator@pelplin.pl


„Amper” – akcesoria elektryczne i nie tylko


Od pięciu lat działalność handlową prowadzi w Pelplinie Hurtownia Elektryczna „Amper”. Jej właścicielami są Małgorzata i Waldemar Blomberg.
O powstaniu hurtowni zadecydował fakt, iż brakowało w mieście tego typu placówki handlowej, a zapotrzebowanie na akcesoria elektryczne było duże. Miejscowe firmy świadczące usługi w zakresie instalatorstwa elektrycznego zmuszone były zaopatrywać się w osprzęt elektryczny w sąsiednich miejscowościach.
– Odkąd jesteśmy obecni na rynku, zainteresowanie klientów naszą firmą jest znaczne – mówi Waldemar Blomberg. – Przez cały ten czas wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty zarówno z branży elektrycznej jak i pokrewnych. Efektem naszej pracy jest pozyskanie klientów nie tylko z Pelplina i okolic, ale także z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Gniewa oraz Pruszcza Gdańskiego.
Asortyment sprzedawanych w „Amperze” artykułów jest sukcesywnie zmieniany, zarówno ze względu na szybki postęp techniki, jak i zmiany mody. Do sprzedaży wprowadzane są nowości rynkowe, np. nowe oprawy sufitowe, osprzęt instalacyjny znanych renomowanych firm. Oferta handlowa liczy 4000 pozycji, gdzie obok artykułów elektrycznych, jak: kable i przewody, rozdzielnice, oświetlenie przemysłowe i dekoracyjne, osprzęt modułowy, siłowy i odgromowy, a także RTV i Sat, znajdują się narzędzia i elektronarzędzia.
– W maju tego roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty branży hydraulicznej – dodaje Małgorzata Blomberg. – To kolejny krok z naszej strony w kierunku klienta. W sprzedaży mamy rurki i kształtki miedziane, kształtki ocynkowane, zawory przelotowe i grzejnikowe, rury PCV, grzejniki co, grzejniki elektryczne, bojlery, przepływowe podgrzewacze wody, baterie. Na zamówienie sprowadzamy osprzęt biały, maty elektryczne, rury grzewcze do ogrzewania podłogowego.
– Konkurencja w branży elektrycznej jest bardzo duża – mówi Waldemar Blomberg. – Przez pięć lat naszej działalności nie zawiedliśmy zaufania naszych klientów. Staramy się, aby towar był dobrej jakości oraz w przystępnej cenie. Nasza hurtownia przy ul. Mickiewicza 36b jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 16, a w soboty od 8 do 13. W razie potrzeby dowozimy towar do klienta. Podejmujemy się także zamówień, a ich termin realizacji nie przekracza 48 godzin. Zamówienia można składać zarówno w siedzibie firmy jak i telefonicznie lub faksem pod numer 536-35-97 oraz za pomocą poczty elektronicznej na adres amper-pelplin@wp.pl. Dla nas każdy klient jest ważny. Staramy się, aby każda osoba, która odwiedzi hurtownię „Amper”, była fachowo i miło obsłużona.


Pelplin Miasto z duszą
Biblioteka Pelplin
 Informator Pelpliński - [ Czytaj ] [ Archiwum ] [ Kontakt ] - R-net 2003