Dzisiaj jest 17 stycznia 2019 r.
  Nr 7 (168) Lipiec 2005
 Nr 7 (168) Lipiec 2005  Informator > Czytaj artykuł  Zobacz koniecznieW numerze:

Nowy pawilon wizytówką firmy
Wypoczywali koloniści
Żegnaj, szkoło
Poświęcenie krzyża i letni piknik
Jubileusz 125-lecia „Jedynki”


Wydawca:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Księdza Bernarda Sychty w Pelplinie

Adres redakcji:
ul. Sambora 5a
83-130 Pelplin

tel. 58 536 33 43
kom. 609 929 809

e-mail:
biblioteka@pelplin.pl, informator@pelplin.pl


Pelpliński „Dak-Bud”
Nowy pawilon wizytówką firmy


25 czerwca nastąpiło uroczyste oddanie do użytku nowoczesnego pawilonu handlowo-budowlanego firmy „Dak-Bud”, która działalność w Pelplinie rozpoczęła we wrześniu 1997 r. Hasło firmy: „W Dak-Bud kupujesz i tanio budujesz” jest wciąż aktualne. To pelplińskie przedsiębiorstwo, które ciągle rozszerza asortyment towarowy, obecnie dysponuje szeroką gamą materiałów z branży budowlanej.
Przy ciągłym rozwoju firmy i wzroście zainteresowania klientów oferowanym przez „Dak-Bud” towarem, rozpoczęto w 2001 r. budowę nowego pawilonu handlowo-biurowego. Obecnie klienci wygodniej mogą dokonywać zakupów. W głównej sali operacyjnej pracują 4 osoby. Księgowość ma osobne pomieszczenie biurowe. Tu także w przestronnym gabinecie pracuje dyrektor „Dak-Budu”, Michał Pączek.
Liczący prawie 200 metrów kwadratowych powierzchni pawilon został postawiony z materiałów budowlanych pochodzących ze znanych w regionie firm, z którymi „Dak-Bud” współpracuje handlowo. Obiekt jest więc najlepszą reklamą wielu materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Uroczyste otwarcie pawilonu połączone było z targami materiałów budowlanych. Przybyli goście po części oficjalnej zostali zaproszeni na część biesiadną z muzyką i grillowaniem.

Pelplin Miasto z duszą
Biblioteka Pelplin
 Informator Pelpliński - [ Czytaj ] [ Archiwum ] [ Kontakt ] - R-net 2003