Dzisiaj jest 10 kwietnia 2020 r.
  Nr 2 (163) Luty 2005
 Nr 2 (163) Luty 2005  Informator > Czytaj artykuł  Zobacz koniecznieW numerze:

Historia Związku Wałowego Niziny Walichnowskiej
Pływanie - umiejętność niezbędna
„Rożental, czas i my”
Poeta umarł, a więc żyć zaczyna
„Germanówka” 2005


Wydawca:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Księdza Bernarda Sychty w Pelplinie

Adres redakcji:
ul. Sambora 5a
83-130 Pelplin

tel. 58 536 33 43
kom. 609 929 809

e-mail:
biblioteka@pelplin.pl, informator@pelplin.pl


Sylwester


Dnia 31 grudnia 2004 r. świetlicę wiejską w Lignowach Szlacheckich wypełnił gwar mieszkańców wsi i gości, którzy przybyli na sylwestrowy bal.
O godz. 20 organizatorzy zabawy, miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich, na dobry początek zaserwowało wszystkim smaczny, gorący obiad. Po nim w tan ruszyły wszystkie pary. Kolorowe, wspaniałe efekty świetlne razem z dobrą, skoczną muzyką przygotowaną przez Mariusza Weronieckiego, zachęcały wszystkich do zabawy. Przy takiej oprawie parkiet wypełniony był po brzegi. Wspaniały klimat, rytmiczna muzyka, lśniące kreacje pań oraz taniec z kotylionami i pyszne jedzenie uczyniły tę jedyną noc w roku szaloną i niepowtarzalną. O północy w huku strzelających szampanów i owacji witano Nowy 2005 Rok, a niebo nad wsią rozświetliły kolorowe rozety sztucznych ogni, fajerwerków i petard. Gorąca, szampańska zabawa sylwestrowej nocy trwała do białego rana.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu zabawy sylwestrowej panom: Mariuszowi Weronieckiemu, Piotrowi Śledź, Stanisławowi Gierszewskiemu, Jarosławowi Radosiuk oraz paniom i dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Lignowach Szlacheckich.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za wspaniałą zabawę.

organizatorzy
KGW Lignowy Szlacheckie

Pelplin Miasto z duszą
Biblioteka Pelplin
 Informator Pelpliński - [ Czytaj ] [ Archiwum ] [ Kontakt ] - R-net 2003