Dzisiaj jest 21 maja 2018 r.
  Nr 9 (146) Wrzesień 2003
 Nr 9 (146) Wrzesień 2003  Informator > Czytaj artykuł  Zobacz koniecznie



W numerze:

Kociewskie korzenie rodziny Klaassenów


Wydawca:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Księdza Bernarda Sychty w Pelplinie

Adres redakcji:
ul. Sambora 5a
83-130 Pelplin

tel. 58 536 33 43
kom. 609 929 809

e-mail:
biblioteka@pelplin.pl, informator@pelplin.pl


IX BIEG CYSTERSÓW


21 września 2003 roku o godz. 15.00 odbył się IX Bieg Cystersów .Organizatorem imprezy był jak co roku Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pelplinie. W tym roku biegi odbywały się w V kategoriach wiekowych .I kategoria obejmowała roczniki 93 i młodsi, II roczniki 91-92, III roczniki 88-90, IV roczniki 85-87 i V roczniki 84 i starsi.
Trasa tegorocznego biegu przebiegała dla I i II kategorii wiekowej ul. Starogardzką, Szpitalną, Żwirki, Wigury, Ks. Biskupa Dominika, ul. Czarnieckiego, Kościuszki i Starogardzką i liczyła 2200 m .Trzecia grupa wiekowa pokonywała dystans 2500 m ,a trasa przebiegała ulicami : Starogardzką, Limanowskiego, Czarnieckiego, Kościuszki i Starogardzką. IV i V grupa wiekowa biegła tą samą trasą ,tylko na dystansie 5000 m- czyli dwie pętle.
W I kategorii zwycięzcami zostali:
-dziewczęta
I miejsce – Kornelia Staniszewska
II miejsce - Karolina Wysocka
III miejsce – Klaudia Winkelmann
IV miejsce - Marta Jurczenko
V miejsce - Marta Krepska
VI miejsce - Iwona Chabowska

-chłopcy
I miejsce – Denis Demski
II miejsce - Tomasz Wojdyr
III miejsce - Krzysztof Błędzki
IV miejsce - Mieszko Markowski
V miejsce - Paweł Warnke
VI miejsce - Daniel Dering

II kategoria wiekowa:

-dziewczęta
I miejsce - Oktawia Nowacka
II miejsce - Dominika Sieg
III miejsce - Martyna Gwizdała
IV miejsce - Marcela Staniszewska
V miejsce - Wiktoria Bornowska
VI miejsce - Karolina Rogalewska

- chłopcy
I miejsce - Maciej Kaszowicz
II miejsce - Dawid Smoliński
III miejsce - Arkadiusz Miszewski
IV miejsce - Łukasz Zapotoczny
V miejsce - Marcin Sikora
VI miejsce - Piotr Jędrzejewski

III kategoria wiekowa

- dziewczęta

I miejsce - Natalia Gwizdała
II miejsce - Marta Gołuńska
III miejsce - Marlena Filcek
IV miejsce - Anna Śliwa
V miejsce - Elżbieta Faculak
VI miejsce - Sylwia Pawłowska

- chłopcy

I miejsce - Kamil Połomski
II miejsce - Łukasz Czarnojan
III miejsce - Maciej Kitzermann
IV miejsce - Robert Piernicki
V miejsce - Karol Tucholski
VI miejsce - Rafał Klozyk

IV kategoria wiekowa

- dziewczęta

I miejsce – Dominika Główczewska

- chłopcy

I miejsce - Arkadiusz Gardzielewski
II miejsce - Przemysław Ruliński
III miejsce - Karol Nowakowski
IV miejsce - Marcin Waśniewski
V miejsce - Wojciech Puczyński
VI miejsce - Tomasz Orzechowski

V kategoria wiekowa – seniorzy

I miejsce – Roman Hudzik
II miejsce – Dariusz Mączyński
III miejsce - Edward Waśniewski
IV miejsce - Grzegorz Ruliński

Zwycięzcy od I-III miejsca we wszystkich kategoriach otrzymali nagrody i dyplomy, natomiast ci ,którzy zajęli IV,V i VI miejsce otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród.
Sponsorami byli: Bank Spółdzielczy w Skórczu, Ambergraf S.C, „Alur” G. Baniecka, Klub Komputerowy, „Wodnik”, „Vortex”.
Do zobaczenia za rok na X JUBILEUSZOWYM BIEGU CYSTERSÓW.

Autor: .



Pelplin Miasto z duszą
Biblioteka Pelplin
 Informator Pelpliński - [ Czytaj ] [ Archiwum ] [ Kontakt ] - R-net 2003